http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Červenec 2018

Konec a začátek

10. července 2018 v 17:43 | Bella** |  Blog
Ahoj.

Po dvou letech se ozývám. Nedávno jsem zabloudila na tohle moje staré srdíčko a zjistila jsem, že poslední článek obsahoval opět sliby o tom, jak budu už opravdu přidávat. Nevím, zda to už není zbytečné psát tento článek, jelikož musí být každému jasné, že je konec. Vlastně, ne tak úplně. Dnes jsem si založila nový blog. Není o Seleně a není v češtině. Je ale o mně, takže pokud by sem ještě někdo zabloudil a chtěl by se podívat dál, budu určitě ráda. Odkaz budete mít na konci článku. :)

Co napsat na závěr. Snad jen to, že tento blog pro mě vždycky bude moje srdcová záležitost, protože jsem ho tak nějak v běhu držela téměř 7 let, na což jsem moc pyšná. Byly chvíle, kdy jsem neměla chuť přidávat a byly chvíle, kdy jsem byla schopná sedět u počítače celý den a přidala jsem 10 článků. Nicméně tento blog byl, je a bude primárně o Seleně. Proto v něm nechci pokračovat a měnit téma, které je navíc i v názvu stránky. Selenu budu mít ale samozřejmě vždycky ráda. Stále ji sleduji a fandím jí. Jenom prostě existuje tisíce stránek o této mojí milované osůbce, které obsahují všechny to samé. Stejné fotky, stejná videa, stejné texty. Asi už jsem z tohoto vyrostla. Každopádně blog tu zůstane, nikdy bych ho nesmazala, protože se sem vždycky ráda občas vracím a čtu si několik let staré články. Je za tím 7 let práce a hodiny a hodiny proseděné u počítače, takže i kdyby třeba jenom jeden člověk měl chuť podívat se do archivu, tak to za to stojí ho tu nechat. I když bych to byla jenom já.:)

Jinak, mám za sebou maturitu a před sebou ještě 3 měsíce prázdnin z celkových 4. Mám se teď skvěle a snažím se si to užívat naplno. Kdyby mě někdo chtěl sledovat dál, tak zde. https://valcamancikova.wixsite.com/website

Na mé nové stránce mám i odkazy na Instagram a Twitter, i na E-Mail, takže kdybyste cokoli potřebovali nebo měli něco na srdci, určitě se nebojte napsat.

Wow, je zvláštní psát tento článek. Pamatuji si, že před pár lety, když byl tento blog plně aktivní, jsem si říkala, jaké to asi je psát závěrečný článek a že tento blog určitě nikdy neskončí. Naivita. :) Všechno jednou končí, ale jak už jsem říkala, úplně nemizím. A tento blog tu pro vás vždycky bude.

Mějte se nádherně!

Naposledy vaše,

Bella**

https://valcamancikova.wixsite.com/website
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella