http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Srpen 2016

Outfits August 2016

30. srpna 2016 v 19:39 | Bella** |  Outfit týdne
Dnes jsem pro vás připravila outfitový článek z ulic z celého tohoto měsíce. Jelikož jsem tyto články vždy dělala po týdnu/2, tak je toho za celý měsíc v tomto článku více, ale od začátku září se budu snažit se opět vrátit k tomu přidávat je 4/2x do měsíce :)
Kdo se vám líbí nejvíce? Já za outfit týdne volím outfit Lucy z 23. 8.

P.S. Pokud víte o někom, kdo dělá layouty na přání/má katalog a zároveň je i nastavuje, určitě mi dejte vědět. :)

ASHLEY BENSON
Hollywood, 2. 8. 2016
002.jpg

Více v c.č.>>

Not the end♥

23. srpna 2016 v 19:32 | Bella** |  Blog
compass, grunge, and hipster image
Ahoj :)

Netuším, jak začít tento článek, tak začnu tím, co mě nakoplo napsat sem po půl roce. Stále mi totiž chodí emaily z blogu, když někdo přidá komentář a také každý týden návštěvnost. Nedávno mi přišel komentář s tím, že by bylo super, kdybych zase začala přidávat. A já jsem si řekla, že moc dobře vím, jak to dopadlo v minulém roce, když jsem se rozhodla několikrát začít přidávat - zase jsem ze dne na den přestala. Takže jsem chtěla blog prostě zrušit. Hrozně dlouho jsem nad tím přemýšlela a říkala si, že na jednu stranu ho mám 7 let a nechci ho prostě zrušit a co když se budu chtít vrátit. A když ho ukončím, tak lidé budou prostě počítat s tím, že už tady nikdy nic nebude. Na druhou stranu - nechtěla jsem tady jako poslední článek nechat "mininovinky dne".

V poslední době jsem začala chodit na Tumblr, We Heart It a podobné stránky, kde jsem začala dostávat nápady na spoustu nových článků. A postupně jsem si začala říkat, že by bylo super se vrátit. Věc se má ale tak, že novinky o Seleně mi přijde prostě zbytečné přidávat. Zaprvé, ten kdo nemá či nikdy neměl blog o celebritě si prostě neumí představit, kolik času to denně zabere. 4 hodiny pro například 4 články s fotkami. Denně. Na to nemám ani čas a ani chuť. Zadruhé, téměř stejné články naleznete na hromadě jiných blogů, tudíž v tom není žádná originalita, každý český fan blog o Sel si přeloží článek ze zahraniční stránky, uloží fotky a přidá to. Dřívě mě to bavilo, ale vím, že teď už by mě tento způsob "psaní" článků nebavil.

Možná to zní tak, že Sel už nemám ráda nebo tak něco. Na nástěnce mi visí lístek na její říjnový koncert Praze, takže to asi ukazuje, že jí mám stále moc ráda a stále jí podporuji. :) Jenom bych prostě chtěla psát své vlastní články, na vlastní témata. Co se týče outfitových postů, tak ty bych chtěla přidávat dál, protože nevím jak vás, ale mě je přidávat bavilo. :)

Možná přijdu o své původní čtenáře, kteří sem chodili jenom kvůli novinkám Seleny. Ale snad přijdou noví. Také mě mrzí, když vidím, jak moje oblíbené blogerky končí, ale řikám si, že to mě nemá nakopnout k tomu, abych skončila já, když vím, že to nechci. Také vím, že tady asi nebudu každý den. To byl další problém u novinek Seleny, pokud jsem pár dní vynechala, měla jsem potřebu dopřidat všechny novinky a zabralo mi to klidně i celý den. Takhle nebudu svázaná tím, kdy mám přidat a co mám přidat. Co se týče toho, co mám zatím v plánu přidat, tak v létě jsem byla v Berlíně a na Air Festivalu (mimo jiné), takže bych ráda napsala něco o tom a mám spoustu dalších nápadů. :)

Jinak, doufám, že se máte dobře a že se tímto článkem já vyvedu z omylu, že blogy v poslední době už nejsou tak oblíbené, což mi v té době, co jsem nepřidávala, přišlo a vás, že tento blog skončil v březnu článkem mininovinky dne. :D
P.S. Budu očividně potřebovat nový layout a stále ho neumím nastavit, takže pokud víte o někom, kdo je dělá a zároveň i nastavuje, budu ráda za tipy. :)

Děkuju těm, co dočetli až do konce ♥
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella