http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Prosinec 2015

Appearances and Events za listopad 2015 - I'm back

8. prosince 2015 v 18:50 | Bella** |  Appearances and Events
Ahooj! :)
Jak už jste asi poznali z nadpisu, doufám, že jsem zpátky. Tenhle rok byl pro blog úplně tragický, skoro jsem tady nebyla a mám za celý rok jenom žalostně skoro 200 článků. Včera jsem koukla konečně na Behaving Badly kvůli Sele, neskutečná blbost, ale Sela tam hrála dobře no a dneska na Spring Breakers, což jsem viděla už před dvěma lety. Tehdy se mi to nelíbilo, ale teď už na to mám jiný pohled. No a zkrátka mě to, jak jsem tam viděla Selu inspirovalo a řekla jsem si, že chci zase začít sledovat novinky o ní a sdílet je s tou malinkou hrstkou lidí, co sem ještě chodí.
Vůbec nevím, jak dlouho mi to nadšení vydrží, protože znám se, vždycky jsem zapálená pro to se vrátit a zachvilku sem zas nechodím. Uvidíme no. :)
Každopádně teď jsem nemocná, takže mám i čas přidávat. Tak se to tady v následujících dnech zase pokusím nějak zajet do starých kolejí. :)
Držte mi palce, ať mi to vydrží co nejdýl. :)
P.S. Dost mě děsí, že spousta mých AFFS končí, nebo je taky neaktivních :O Díky nim si vždycky říkám, že oni to zvládají, být aktivní, tak já přece taky, ale když teď vidím, že spousta těch blogů je neaktivních, to mě vážně mrzí :(

ASHLEY BENSON
003.jpg002.jpg
Balmain x H&M Los Angeles VIP PreLaunch in Los Angeles, 4. 11. 015

více v c.č.>>
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella