http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Říjen 2015

I'm a Garrix lover now, but...

29. října 2015 v 13:02 | Bella**
dj, cute, and gif imagedj, lindo, and sexy imagedj, gif, and jump image
Čaues! :D
Tak se tu po měsící zase objevuju. :D Měla jsem teď menší krizi jako fanoušek Seleny, a pořád trošku mám. Totiž, věc se má tak, že jsem teď úplně propadla Martinu Garrixovi. Nevím, jestli ho všichni znáte, protože co jsem se tak ptala, tak ho ještě spousta lidí nezná. Je to nizozemský DJ a producent a první písnička, co jsem od něj slyšela, byla The Only Way Is Up, bylo to někdy v květnu/červnu. No a od té doby jsem začala poslouchat další jeho písničky a v sočasné době mám všechny v mobilu, dívám se na všechny jeho show a všechny sety si stahuju. :D Trošku blázen. :D Moje nejlepší školní kamarádka ho taky úplně zbožňuju a už si vysníváme, jak na něj pojedeme příští rok Sziget Festival do Budapešti. :D
A na Selenu jsem v poslední době úplně zapomněla. Občas si poslechnu třeba Undercover <3, Good For You, Same Old Love... ale momentálně to prostě není tak, že bych každý den hltala všechny její novinky. Upřímně ani teď nevím, kde je, na nové fotky jsem se už pár týdnů nepodívala.
A tím se dostávám k tomu, co s blogem. Na jednu stranu nechci přidávat něco, o co se teď tolik nezajímám, na druhou ale mám Sel pořád ráda a mám jí ráda už spoustu let a vím, že kdybych blog zrušila, mohlo by mě to třeba po půl roce hodně mrzet. Taky nevím, jak dlouho budu do Martina tak zblázněná, myslím, že tohle není ten případ, ale často se mi stává, že mám chvilkové pobláznění a pak to úplně přestane. Takže prostě nevím, co teď se selgomezval...
Mohla bych teď přidávat třeba jenom ty největší novinky Seleny a s tím nějaké outfitové články a tak... No, pokud byste měli nějaký nápad, co bych mohla přidávat nebo jak bych to s blogem měla udělat, tak sem s ním :D Pozastavovat se mi taky úplně nechce...
selena gomez, make-up, and selena gomez gif image

Outfity 21. - 27. 9. 015

5. října 2015 v 20:51 | Bella** |  Outfit týdne
Novinky doplním zítra, co jsem tak koukala, tak žádné zásadní nejsou, pár fotek a byla zveřejněna část termínů Revival Tour, ale jenom pro Ameriku a Kanadu, takže pro nás taky nic extra. Co nevidět by měly být zveřejněny další termíny, pro Evropu, AUS a zbytek, až se tak stane, tak to samozřejmě přidám. Na USA a Kanadu se můžete podívat ZDE.
Kdo se vám líbí nejvíc? Já za outfit týdne volím první outfit Seleny z 26. Jinak, S se s outfity předminulý týden dost rozšoupla, jak můžete vidět :D

ASHLEY BENSON
LA, 23. 9. 015
benson__11_.jpg

c.č.>>

Me & The Rhythm * Audio

2. října 2015 v 18:22 | Bella** |  Písničky a Covery
Včera bylo na Youtube zveřejněno Audio s novou Seleny písničkou "Me & The Rhythm"! Jak se Vám líbí? Já zatím moc nevím, slyšela jsem jí dvakrát a mám to tak u hodně písniček, že si je musím poslechnout víckrát a až po nějaké době se mi začnou líbit. Zatím na ní tedy nemám žádný názor. Ale ten refrén je dost zajímavý, stejně jako bridge (tedy část po 2. a před posledním refrénem), jsem dost zvědavá, jak to S dá živě.
EDIT: Tak už to poslouchám poněkolikáté a už se mi to líbí :DD

P.S. Pro ty, kteří včera nečetli můj šílený kraťoučký článek, S zveřejnila na Instagramu video, ve kterém ohlásila, že příští rok pojede na Revival turné, světové, a v rámci toho PŘIJEDE DO PRAHY! :)
16.7.2016 Tipsport Arena

New York Times * Photoshoot

2. října 2015 v 18:22 | Bella** |  Časopisy
Byl zveřejněn nový photoshoot pro New York Times. Nejvíc se mi asi líbí ty venkovní fotky z oblohou, ale všechny jsou nádherné. Líbí se mi, že jsou všechny fotky takové jednoduché, ale přitom krásné.

Bft2as1o

Rádio NRJ * Paříž > 28. 9. 015

2. října 2015 v 18:22 | Bella** |  Interview
Už tradičně Selena v Paříži navštívila rádio NRJ, konkrétně tentokrát C'Cauet Radio Show. Níže se můžete podívat na fotky a videa.

VIDEA: #1, #2, #3, #4
Nexuiqkc

Na letišti * LAX, LA > 29. 9. 015

2. října 2015 v 18:22 | Bella** |  Candids
A už tu máme nejnovější candids z letiště LAX z LA z úterka. Sel tam přiletěla z Paříže po propagaci alba Revival.

T7dezfae

Paříž * 28., 29. 9. 015

2. října 2015 v 18:21 | Bella** |  Candids
Ještě jedna sada fotek z pondělka z odchodu Sel z restaurace Davé v Paříži, další sada už je z úterka z letiště Charles-de-Gaulle, odkud S odletěla zpět do LA.

Btjkknfr

V Paříži * 28. 9. 015

2. října 2015 v 18:21 | Bella** |  Candids
Fotky z pondělka, první sada z doby, když Sela odcházela z jejího hotelu a druhá sada z jejího příchodu do studia rádia NRJ. Musím říct, že Selena v Paříži docela válí, co se outfitů týče, protože zatím všechny, co tam měla, mi přijdou překrásné.

Ppvk3ci1

Twitter + Instagram 29.4

2. října 2015 v 18:21 | Bella** |  Twitter, Facebook a Instagram
INSTAGRAM:
Paříži miluju tě. Děkuju moc 😘 -nic z toho by bez vás nebylo.
Lh8en4qr

c.č.>>

OMG

1. října 2015 v 21:28 | Bella** |  Adminka
Lidi!!!! Lidi lidi lidi!!!
Právě jsem zjistila, že Selena KONEČNĚ přijede do PRAHY!!! 16.7.2016 v rámci Revival Tour!!!! Jenom jsem vám to musela napsat, protože tomu pořád nemůžu uvěřit!! Že jí konečně uvidím! Po těch letech, co jí sleduju, jí vážně uvidím!!!
Samozřejmě pokud seženu lístky, což vážně doufám <3333

Novinky doplním zítra, nejdu do školy, protože jsem nemocná :/
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella