http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Květen 2015

Zdravím! :D

29. května 2015 v 18:58 | Bella** |  Adminka
selena gomez gif - Google'da Ara
Čauky! :D
Tak jsem se rozhodla se sem po x-té vrátit. Vždycky, když jsem měla chuť se vrátit, koukla jsem se, jaké má Sel zrovna novinky, ale vždy jsem koukla zrovna když skoro nic zajímavého nebylo, tak jsem se na to zase vykašlala.
Dneska tedy taky nic moc, jenom dvě mininovinky, ale už jsem si řekla, že návrat odkládat dál nechci.

V neděli jedeme se třídou na biologický kurz, takže tu do středy opět nebudu :D

Jak se máte vy? Viděli jste už video Taylor Swift-Bad Blood? Já ano a že bych z toho byla nějak extra nadšená, to moc nejsem :/ Nevím, přijde mi prostě takové divné. Podle obsazení jsem to čekala lepší, bohužel.

Další důvod, proč jsem tu nebyla, je ten, že mi táta zase prodloužil hodiny na PC (podrobnosti ZDE) na 6 hodin o pracovních dnech a 8 hodin o víkendu, takže jsem zase začala stahovat a sledovat seriály jako šílená :D Doufám, že to máte taky někdy, že se radši podíváte na seriál, než přidáte na blog. :D

Co se týče článků, tak po návratu z kurzu bych nějak chtěla dát dohromady fotky z nákupů za květen, uvidím. Něco už mám nafocené, něco ještě ne.

Zítra nevím, jestli tady budu, protože dopoledne si budu balit, odpoledne jedeme s rodiči na výlet a k večeru si budu dobalovat, tak uvidím no. Kdyžtak budete vědět, že tu až do středy nebudu :)

Jak vy to teď máte s blogem? Máte zrovna období nálady na blog, nebo to druhé období, kdy na něj náladu nemáte? Já už mám od začátku roku to druhé období a už mě to docela štve :/ Rušit rozhodně nechci, protože vím, že by mě to mrzelo a chtěla bych se hned vrátit. Ale vždycky pár dní přidávám, pak další den nepřidám a den se protáhne na dva týdny. :/

Tak se zatím mějte, zítra tedy uvidím co a jak, kdyžtak až ve středu, resp. možná až ve čtvrtek, záleží na tom, v kolik se vrátíme.
via tumblr

Mininovinky dne 29/5/015

29. května 2015 v 18:58 | Bella** |  Mininovinky dne
Theresa Marie, osobní asistentka Seleny, zveřejnila minulý čtvrtek na svém instagramu novou fotku se Selou.

Ve stejný den, tedy minulý čtvrtek, byla Sela na oslavě narozenin producenta a kamaráda Chauncey Hollise, známého pod pseodonymem Hit-boy. Ten na instagram zveřejnil fotku.

loading

Appearances and Events 4. - 10. 5. 015

17. května 2015 v 13:56 | Bella** |  Appearances and Events
Dnes budete doufám všichni poctivě fandit našim hokejistům! :D Já si myslím, že bronz mít budou, že na USA mají. Myslím, že jediný tým, na který nemají/neměli je/byla Kanada. Bohužel jsme jí schytali v tak nevhodném okamžiku, takže kvůli ní nejsme ve finále :/
Co se týče článku, tak v pondělí se konalo MET Gala, takže skoro všechny outfity jsou z této akce. Kdo se vám líbí nejvíc? Já za outif týdne volím Selenu.

ZENDAYA COLEMAN
http://www.zendaya-coleman.com/gallery/albums/userpics/10001/12~139.jpghttp://www.zendaya-coleman.com/gallery/albums/userpics/10001/8~191.jpg
COSTUME INSTITUTE GALA, METROPOLITAN MUSEUM OF ART, 4. 5. 015

více v c.č.>>

Outfity 20. 4. - 10. 5. 015

17. května 2015 v 13:56 | Bella** |  Outfit týdne
Kdo se vám nejvíc líbí? Já za outfit týdne volím Taylor z 8. 5. 015.

ZENDAYA COLEMAN
NY, 21. 4. 015
http://www.zendaya-coleman.com/gallery/albums/userpics/10001/z3~74.jpg

více v c.č.>>

Selena Gomez Live Q&A with adidas NEO

17. května 2015 v 13:56 | Bella** |  ADIDAS NEO
Ve středu bylo na youtube kanálu Adidas NEO zveřejněno video, ve kterém Selena odpovídá na otázky od fanoušků. Mluví jak o Adidas NEO (nové kolekci a připravovaných projektech), tak i o různých věcech z osobního života.

Mininovinky dne 17/5/015

17. května 2015 v 13:56 | Bella** |  Mininovinky dne
Písnička Slow Down vyhrála ve středu cenu Pop Awards v kategorii Broadcast Music Inc za to, že byla jednou z nejhranějších písniček v tomto roce.
...
Časopis Vogue tento týden vytvořil novou rubriku, ve které ukazuje fotky různých celebrit z jejich příprav na MET Gala. Objevily se i fotky Seleny.
...
Objevily se fotky z úterý z New Yorku, kde Sela fotila photoshoot pro novou kolekci Adidas NEO.
...
Dnes má vyjít nový videoklip Taylor Swift k písničce Bad Blood, ve kterém bude hrát spousta celebrit (např. Karlie Kloss nebo Jessica Alba). Dlouho jsem spekulovalo o tom, jestli v něm bude hrát i Sela, Taylor spekulace ukončila, když zveřejnila na instagramu tento plakát. Sela bude hrát postavu jménem Arsyn.
...
Selena je nominovaná na Much Music Video Awards 2015 v kategorii Fan Fave International Artist or Group. Hlasovat můžete ZDE.

loading

Nákupy duben 2015

12. května 2015 v 19:16 | Bella** |  Nákupy
http://www.hwdsb.on.ca/sirwilliamosler/files/2014/04/april.jpg
Konečně jsem dala dohromady fotky věcí, které jsem si koupila v dubnu. Jak jsem psala, byla jsem v Anglii a koupila jsem pár věcí, původně jsem je sem chtěla přihodit, ale zapomněla jsem, tak je dám třeba do článku s výběrem fotek z Anglie.
Doufám, že to nebudete brát tak, že se chci chlubit nebo něco takového, protože jak vidíte, kupuju si docela levné věci, přece jenom mám 500 na měsíc, takže jsem opět přesáhla hoodně limit, ale dostala jsem ještě peníze k svátku, takže něco mi zbylo :D Navíc, mě docela tyhle články na jiných blozích nebo na youtube baví, tak snad i vás ;)
Koupili jste si minulý měsíc něco zajímavého vy?
P.S. Novinky udělám zítra, dnes už moc nestíhám, ještě se musím podívat na zemák a chemii a ve čtvrt na 9 začíná hokej, který musím bezpodmínečně vidět! :D S pár mýma kamarádkama a kamarádem máme na fb skupinový chat, kam si posíláme odkazy na různé články o repre a při zápasech si píšeme pocity :D A jsem hrozně ráda, že už jsou boys ve čtvrtfinále, šikulkové <3 :DD

JOY časopis - 40Kč
S4ifkbv2

více v c.č.>>

Appearances and Events 6. 4. - 3. 5. 015

9. května 2015 v 13:01 | Bella** |  Appearances and Events
Dlouho jsem tady nebyla, ale neměla jsem teď na blog moc čas. Ke konci dubna jsem byla na několik dní v Anglii s mojí bývalou základkou a pát bývalýma spolužačkama (možná vám sem někdy dám nějaké fotky). Navíc, jak určitě víte, je teď MS v hokeji, navíc u nás a já samozřejmě koukám na všechny naše zápasy (navíc jsem byla na zápasu s Kanadou v O2 areně a na zápasu s Rakouskem ve fan zóně), takže hned jak přijdu ze školy, letím k televizi. Zítra bych ale chtěla opět přidat novinky, i když mi přijde, že když tu nejsem, je hromada novinek a když tu jsem, tak nemám co přidávat :D
Za outfit týdne volím Blake. Kdo se nejvíc líbí vám?
Jinak, koukáte taky na hokej? Byli jste na nějakém zápase?

TROIAN BELLISARIO
mq_00001.jpgmq_00002.jpg
The Creative Coalition 2015 Benefit Dinner, 24. 4. 015

Více v c.č.>>
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella