http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Červen 2014

Konec ZŠ + prázdniny + střední škola

27. června 2014 v 16:18 | Bella** |  Adminka
http://media.tumblr.com/tumblr_ma5bb97qCx1r25xgk.gif
Tak jsem vám včera napsala, že dneska napíšu nějaký článek o dnešním dni. Nevím moc, co psát, ale něco zkusím zplodit :D
Ráno začalo tím, že jsem si musela vzít silonky, protože táta řekl, že mě jinak autem nevezme, že prý je moc zima. Tak jsem si je vzala a málem jsem nedošla do školy, protože jsem si chtěla vzít takové boty, které se mi se silonkama vyzouvají. Šla jsem teda samozřejmě hned ve škole na záchody a tam jsem si silonky sundala. První zábavná příhoda :D
Přišla jsem do třídy a všude po lavicích se válely kytky a dárky. S hrůzou jsem zjistila, že jsem asi taky měla něco koupit, jenže předtím jsem si říkala, že jsme toho naší třídní beztak dali už dost. Nakonec to myslím ani nijak nevadilo, že jsem jí nic nedala. Všichni byli samozřejmě vymóděný, kluci teda moc ne :D Na začátku nám třídní řekla pár slov jako že jí budeme chybět atd., pak nám dala vysvědčení. Mám samí! :D Hurá, to byl můj cíl, když mám poslední možnost v životě mít samí (na gymplu s tím vážně nepočítám), tak proč ne. A přitom jsem se tenhle rok ani moc neučila.
Po předání těch papírů jsme šli do jídelny na krupicovou kaši
Dojedli jsem kaši a 4. - 9. třída jsme se přesunuli do tělocvičny. Tenhle rok se totiž u nás zavedly stipendia, že ten, kdo se zlepší, nebo bude mít samí, tak si může za nějakou částku vybrat na alza.cz cokoliv do té částky. Tak se tam předávaly ty ceny. Potom jsme (taky nově) pasovali páťáky na druhý stupeň, prostě jsme jim dali na krk takové medaile, které se vyrobili při výtvarkách. Pak se všichni učitelé přesunuli do naší třídy a začali naše proslovy. Běžela k tomu za námi prezentace našich fotek z výletů. Každý řekl pár slov k některému z učitelů, kteří nás učili. Všichni jsme byli příšerně nervní. Já jsem to měla hrozně krátké, někdo měl třeba třičtvrtě A4. No zakončila to moje spolužačka, která to vlastně skoro celé zorganizovala, k naší třídní. Musím napsat, že se mi (a ne jenom mně) to zdálo docela trapný, ona na některých místech zvýšila hlas, snažila se o intonaci a celkově to bylo takové zvláštní. Ona je taková, že si myslí, že umí mluvit před lidma, ale popravdě moc neumí. Přišlo mi, že se všechny učitelky u jejího projevu na rádoby vtipných místech smály jenom aby se neřeklo. Nejvíc z celého dne se mi chtělo brečet, když u projevu k třídní řekla ta moje spolužačka něco jako: "Děkujeme vám za to, že jste nás naučila nejenom matematiku, ale hlavně to, jak být dobrým člověkem." Protože naše třídní se u toho málem rozberečela a když jsem se na ní podívala, taky jsem měla na mále, ale udržela jsem se :D Já vlastně nebrečela vůbec, nepřišlo mi to nějaké extrémně dramatické. Po proslovech jsme ještě třídní dali poukaz na pobyt v Mariánských lázních.
Pak jsme šli se třídní do místní pizzerie no a pak jsme jeli domu. Asi bych měla napsat, že od sedmi dneska má být ještě jedna rozlučka, na kterou já ani moje kámošky nejdeme. Má to být na louce a samozřejmě se tam nebude dít nic jiného, než že budou všichni chlastat a kouřit. Ano, naše třída si prostě nemůže vymyslet jinou rozlučku než si sednout na louku. Vážně se nám tam nechce chodit, jenom aby se neřeklo, že jsme trapky, že jsme tam jediné nešly. Stejnak myslím, že bysme se tam (nebo já osobně) nudily. Tak proto tam nejdeme.
Asi mi bude základka chybět, hlavně teda proto, že jdu na gympl sama :D Já, která se horko těžko seznamuje, vážně nevím, co tam budu dělat :/ No, držte mi palce, určitě vám první den napíšu, jak to probíhalo :D
Ani mi nějak nedochází, že už začaly prázdniny :D Zítra ale jedeme na naší chalupu, kde není internet a budeme tam týden, tak vážně nevím, co tam budu dělat :( Hiatus sem ale hodím až zítra, snad to stihnu, kdyby ne, tak ti, kdo dočetli až sem, budou vědět, co se děje :D
Jaké jste měli vy vysvědčení a vlastně celý den?

P.S. Omluvte případné chyby.
http://www.teen.com/wp-content/uploads/2014/04/emma-watson-birthday-april-15-2014-hermione-granger-gifs-chamber-of-secrets-4.gif

Personal video * Droke

27. června 2014 v 16:16 | Bella** |  Personal Photos
Samantha Droke, kamarádka Seleny, zveřejnila na instagramu po delší době nové taneční video, ve kterém tancuje spolu se Selou a několika dalšími přáteli. Selenu můžeme bohužel vidět jenom chviličku a to na začátku úplně vlevo.

loading

Mininovinky dne 27/6/014

27. června 2014 v 16:16 | Bella** |  Mininovinky dne
David DeLuise, Seleny bývalý kolega z WOWP, zveřejnil na instagramu starou fotku z natáčení. Navíc Bridget Moynahan, Sely bývalá kolegyně z filmu Ramona, také zveřejnila starou fotku z natáčení.

Sela na instagramu dosáhla 10 milionů "followerů".

loading


The Oscars 2014

26. června 2014 v 18:18 | Bella** |  Celebrity na akcích
Tenhle článek už tady mám uložený asi 2 měsíce, možná i víc a pořád se mi nechtělo ho dodělávat. Tak jsem se do toho konečně pustila a konečně ho můžu zveřejnit. Přidala jsem skoro všechny dámy :D ... tak si to užijte :D
Zítra bude ve škole drama, poslední den na základce :D No, pak napíšu, jak to probíhalo :)

Afu4d92uYq86nfeu
JESSICA BIEL
MOJE HODNOCENÍ: 5/5

C.Č.>>

Mininovinky dne 26/6/014

26. června 2014 v 18:18 | Bella** |  Mininovinky dne
Brandon Newson, Seleny bratranec, odpověděl na instagramu na jeden nenávistný komentář adresovaný Seleně kvůli tomu, že opět chodí s Bieberem:
"@bmoneynewsom: Ona že je ošklivá? Opravdu? Ne. Přestaň nenávidět. Nedělá tě to více cool. Prostě žárlíš na to, že chodí s tvojí oblíbenou celebritou @deby.cr"

Nikki Lee, kadeřnice Sely, zveřejnila na instagram fotku článku, ve kterém píšou o jejím účesu pro Selenu na MTV Movie Awards 2013. Musím dodat, že tenhle účes patří mezi moje nejoblíbenější u Sely vůbec.

Byly zveřejněny 3 staré fotky Sely a Biebera. Možná už jste je viděli dříve, teď jsou ale k dispozici bez tagů.

Charm La'Donna, tanečnice, choreografka a kamarádka Seleny, zveřejnila včera večer na instagramu novou osobku se Selou.
"@charmladonna: Je ještě čtvrtek?"

loading

TMI Tag

25. června 2014 v 14:51 | Bella** |  Tagy
http://ifashiongirl.files.wordpress.com/2014/03/tmi-tag.jpg
Rozhodla jsem se dnes pustit do TMI Tagu, určitě všichni znáte, teď je toho všude plno. "Too Much Informations", takže máte možnost se o mě dozvědět věci, které nejspíš nevíte :D ... budu vděčná každému, kdo to dočte do konce :D

1: Co máš na sobě? - šedé tepláky a černé tričko
2: Byla jsi někdy zamilovaná? - oboustraně ne :D
3: Měla jsi někdy strašný rozchod? - ne
4: Kolik měříš? - 169/170 cm
5: Kolik vážíš? - 53 kg
http://img.wallpaperstock.net:81/love-island-wallpapers_32360_1600x1200.jpg
6: Nějaké tetování? - ne a nejspíš ani nebude
7: Nějaký piercings? - kromě uší ne
8: OTP? - *OTP jsou dva lidé, které byste chtěli vidět spolu, ale nejsou spolu ... Hermiona Granger a Draco Malfoy <3
9: Oblíbená show/ seriál? - PLL, TVD
10: Oblíbená skupina? - Linkin Park, Green Day
http://2.bp.blogspot.com/-_jU4ba2jDYE/Tuh-GHaK36I/AAAAAAAABVg/YStEgCwB_Gg/s1600/tom+felton+emma+watson.jpg
VÍCE V C.Č.>>

DOL * Nové fotky jarní/letní kolekce 2014 #2

25. června 2014 v 14:51 | Bella** |  Dream Out Loud
Níže se můžete podívat na 3 nové fotky jarní/letní kolekce Dream Out Loud 2014.

loading

Twitter + Instagram 19.9

25. června 2014 v 14:50 | Bella** |  Twitter, Facebook a Instagram
http://fxcapernaum.younglife.org/AnalyticsReports/Twitter%20Logo.pnghttp://www.lebanonhills.com/wp-content/uploads/2013/06/instagram-logo-transparent-png-i9.png
Pohádkově/intenzivně se zábývám problémy s dutinami. Jasně. #blamethe70sflarepants
http://photos-d.ak.instagram.com/hphotos-ak-xpa1/10488488_639248486183259_1547930357_n.jpg
VÍCE V C.Č.>>

Outfity 16. - 22. 6. 014

24. června 2014 v 16:56 | Bella** |  Outfit týdne
Dneska se chci ještě koukat na několik zameškaných dílů seriálu, takže tenhle článek je poslední.
Za outfit týdne volím Selenu z 16. 6. 014. Který se vám líbí nejvíc a nejmíň?

DEMI LOVATO
NY, 20. 6. 014
01.jpg

VÍCE V C.Č.>>

V restauraci + ve studiu * LA > 23. 6. 014

24. června 2014 v 16:55 | Bella** |  Candids
Nové candids ze včerejška. Nejdříve máme k dispozici fotky při příchodu a odchodu Seleny z restaurace Craig's a potom z příchodu a odchodu ze studia. Jak můžete vidět, Sela je na fotkách vyjímečně sama bez Justina.

loading

Odchod ze studia s Justinem * LA > 21. 6. 014

24. června 2014 v 16:55 | Bella** |  Candids
Paparazzi fotky ze soboty z časných ranních hodin, když Selena s Justinem opouštěli studio.

loading

Personal * Canson

24. června 2014 v 16:55 | Bella** |  Personal Photos

Eric Canson, kamarád a "life coach" Seleny (profesionál, který radí klientům v otázkách tákajících se jejich osobního a profesního života), zveřejnil novou osobku se Selou.
loading


Black or White

23. června 2014 v 17:58 | Bella** |  Styl celebrit
loading
Už dlouho jsem nepřidala do rubriky Styl celebrit, tak jsem se rozhodla nějaký ten článek vytvořit. Tentokrát na téma Black or White. V celém článku najdete moje oblíbené celebrity a u každého dvoje černé a dvoje bílé šaty. Dvoje proto, aby nevznikaly nějaké komplikace, jako že je jasné, že té sluší více černá, když jsou ty šaty celkově hezčí než ty bílé. Snad chápete :D Budu ráda za váš názor v komentářích.
Dneska jsem na youtube nahrála první video, na kterém jsem já a to moje vystoupení se Slow Down. Uvažuju, jestli vám sem mám dát odkaz, nebo jestli si chci udržet anonymitu. Tak mi můžete i napsat, jestli byste to video chtěli vidět. Bohužel je ve špatné kvalitě a taky jsem měla trochu nemocný krk, takže docela hrůza.
P.S. Možná vám některé fotky nepůjdou zobrazit a uvidíte pouze odkaz na ně, za to se omlouvám.

C.Č.>>
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella