http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Červenec 2013

Pozastavuji - odjíždím pryč

24. července 2013 v 15:04 | Bella** |  Blog
image host

Dnes večer odjíždím na chalupu a vracím se nejspíš příští neděli. Sice si tam beru iPad se SIM kartou, ale je tam dost slabý signál, takže stejně neubudu moct přidávat. Ani jsem vám sem nic nepřednastavila, zaprvé se mi nechce nic připravovat a za druhé nevím, co bych vám sem měla dát. Vím, že v nejbližší době má Selena naplánováno dost akcí, ale nedá se nic dělat. V neděli, až přijedu, vám sem snad něco dám, každopádně v pondělí stoprocentně normálně přidám novinky, ale jenom ty nejnovější, ty starší nejspíš dopřidávat nebudu (pokud se vrátím v neděli, je možné, že se zdržím déle).
Tak se tu mějte a v neděli 4. srpna jsem snad tu :)
Bella**

The Tonight Show With Jay Leno * 23. 7. 013

24. července 2013 v 15:04 | Bella** |  Akce

Selena byla včera hostem v The Tonight Show With Jay Leno a vystoupila tam se Slow Down. Přidávám jak fotky z rozhovoru a vystoupení, tak video z vystoupení.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


Dream Out Loud * Podzimní kolekce 2013

24. července 2013 v 15:04 | Bella** |  Dream Out Loud
image host

Byly zveřejněny první reklamní fotky podzimní kolekce Dram Out Loud. Některé se mi ale zdají až moc upravené.

image host image host image host image host image host image host

Adidas NEO * Podzimní kolekce 2013

24. července 2013 v 15:04 | Bella** |  ADIDAS NEO
image host

Objevily se nové promo fotky pro podzimní kolekci Adidas NEo, ale protože jsem ty starší fotky ještě nepřidala (byla jsem pryč a všechno jsem nedoplňovala), přidávám vám sem všechny fotky. Některé jsou v HQ kvalitě.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Walmart Soundcheck * Rozhovor + vystoupení

24. července 2013 v 15:03 | Bella** |  Interview
image host

Včera bylo zveřejněno vystoupení a rozhovor se Selenou peo Walmart Soundcheck. Na video se můžete podívat ZDE a fotky jsou níže.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Twitter + Facebook 5.6

24. července 2013 v 15:03 | Bella** |  Twitter, Facebook a Instagram
http://fxcapernaum.younglife.org/AnalyticsReports/Twitter%20Logo.pnghttp://3.bp.blogspot.com/-sI1jscmbJ_4/UMVTkyMH8jI/AAAAAAAAAwE/dlDJ_j0tKzg/s1600/Cracked-Facebook-Logo.png
TWITTER:
Pojďte oslavit moje narozeniny se mnou zítra v mojí !
VÍCE V C.Č.>>

Na letišti * LAX, LA > 23. 7. 013

24. července 2013 v 15:03 | Bella** |  Paparazzi
image host

Včera večer vyfotili Selenu paparazzi, když přijela na letiště LAX se svým nevlastním otcem a Ashley Cook. Pravděpodobně odletěla do New Yorku.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

S fanoušky * Zákulisí TLSWJL > 23. 7. 013

24. července 2013 v 15:03 | Bella** |  Fanoušci
image host image host

Dva fanoušci včera dostali možnost setkat se se Selenou v zákulisí show Jay Leno.

Selena bude hostem v JKL!

24. července 2013 v 15:03 | Bella** |  Ostatní u Sel
image host

Selena potvrdila, že bude 1. srpna hostem v Jimmy Kimmel Live! a bude tam propagovat své nové album.

Vanessa Hudgens * Instagram

24. července 2013 v 15:02 | Bella** |  Celebrity o Seleně
image host

Vanessa Hudgens včera zveřejnila na Instagramu novou fotku se Selenou a zároveň jí popřála všechno nejlepší k narozeninám.

Příchod domů * LA > 22. 7. 013

24. července 2013 v 15:02 | Bella** |  Paparazzi
image host

Selena v den svých narozenin poskytla několik rozhovorů a paparazzi jí potom vyfotili, když přicházela domů.

image host image host image host image host

Srars Dance * Album

23. července 2013 v 12:48 | Bella** |  Písničky a Covery
image host

Dnes bylo v USA oficiálně vydáno album Stars Dance a proto jsem se rozhodla, že když už je to i ke stažení na iTunes, tak vám se dám všechny písničky z alba. Dnes mám v plánu si to všechno stáhnout, už se těším, až si to poslechnu :) Která písnička se vám líbí nejvíc? Mě Birthday, Slow Down a Stars Dance ... ale taky se mi moc líbí Undercover :D
P.S. Fotku týdne přidám až zítra.
P.P.S. Jak asi víte, když přidáte více videí do jednoho článku, tak se videa spřehází nebo něco takového, takže si to kdyžtak najděte na youtube :)
c.č.>>

Twitter + Facebook 5.5

23. července 2013 v 12:48 | Bella** |  Twitter, Facebook a Instagram
http://fxcapernaum.younglife.org/AnalyticsReports/Twitter%20Logo.pnghttp://3.bp.blogspot.com/-sI1jscmbJ_4/UMVTkyMH8jI/AAAAAAAAAwE/dlDJ_j0tKzg/s1600/Cracked-Facebook-Logo.png
TWITTER:
NY!!! Pojďte se mnou na moje narozeniny tuto středu! Všechny podrobnosti:
VÍCE V C.Č.>>

Walmart Soundcheck * Twitter

23. července 2013 v 12:48 | Bella** |  Celebrity o Seleně
image host

Na twitter Walmart Soundcheck se objevil příspěvek, že zítra (už dnes), bude mít Selena vystoupení právě pro WS. Bylo zveřejněno i několik fotek ze zkoušky.

image host image host image host image host image host

image host

Selena Gomez 21!

22. července 2013 v 17:30 | Bella** |  Blog
http://www.stickboydaily.com/images/2012/07/Selena-Gomez-Timeline-15-576x745.jpg
Dnes jak asi všichni víte slaví Selena svoje 21. norozeniny, což znamená, že je v Americe plnoletá. Nevěděla jsem, co mám napsat za článek, jestli jenom nějaké přání, nebo udělat něco v grafickém programu ... nakonec jsem se rozhodla, že nebudu dělat nic, nic mě totiž nenapadlo. Je až neuvěřitelné, kolik toho Selena dosáhla, je herečka i zpěvačka, má vlastní značku, teď pojede na svoje 2. turné, tentokrát světové a má fanoušky po celém světě. Já jsem Selenu poprvé viděla na Disney Channelu v Kouzelnících z Waverly, zpočátku jsem se o ní moc nezajímala, no pak jsem s ní viděla nějaké další filmy a začala jsem jí mít hodně ráda. Tento blog jsem si založila v září 2010 a upřímně jsem překvapená, že jsem to s ním ještě nevzdala. Samozřejmě jsem zažila období, kdy mě blogování nebavilo, ale přenesla jsem se přes to a jsem pořád tady :D Samozřejmě vám připomínám, abyste nezapomněli vy, kteří máte twitter, popřát Seleně k narozeninám. Já už jsem to udělala.
Přeju jí všechno nejelpší, hodně dalších dobrých filmů a aby to s tou pěveckou kariérou ještě nevzdávala, protože si myslím, že když doteď zvládala hraní i zpěv, tak to bude zvládat i dál. Pro ty, kteří nevědí, Selena si chce totiž dát pauzu od zpěvu a věnovat se jenom herectví. Je to ale její volba, já bych ale osobně byla radši, kdyby dělala i nadále obě věci. Dál jí přeju stejný obrovský a klidně i ještě větší počet fanoušků a hodně podpory od rodiny i přátel. Když si to tak představím, kolik má Sel po celém světě fanoušků, valná většina jí nikdy živě neviděla, ale stejně jí mají rádi, sledují všechno, co dělá a ve všem jí podporují. VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!
Ještě nesmím zapomenout vám sem dát odkaz na úžasné video, které vytvořila adminka z velmi známého českého blogu o Seleně www.selenagomez-all.blog.cz ... pokud máte twitter, poprosím vás, abyste video retweetli Seleně a taky jejím přátelům, aby byla největší šance, že Selena video uvidí. Protože minulý rok adminka z tohoto blogu dělala podobné video pro Selenu a Selena ho viděla. A když uvidí znovu, kolik má v Česku a na Slovensku tak možná jednou, jednou sem konečně dorazí :)
http://cdn03.cdnwp.celebuzz.com/wp-content/uploads/2013/04/14/selena-gomez-2013-mtv-movie-awards-2.jpg
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella