http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Červenec 2012

V restauraci Sushi Dan * Studio City, LA > 27. 7. 012

29. července 2012 v 12:40 | Bella** |  Paparazzi
abq7sJB1
Sel a Justin si se svými rodinami zašli do japonské restaurace Sushi Dan ... ach jo, Sel v tom novém účesu vypadá fakt strašně!! :-( ... fotky jsou ve vysoké kvalitě.
c.č.:

Scany Teen Vogue * září 2012

29. července 2012 v 12:33 | Bella** |  Časopisy
abqrsCT1
Na internetu se objevily scany z časopisu Teen Vogue z nového čísla, které se ve stáncích objeví v září ... scany jsou zatím ve špatné kvalitě.
c.č.:

Příspěvek 2.8

29. července 2012 v 12:23 | Bella** |  Twitter, Facebook a Instagram
ORIGINÁL:
Selena is @postcarding "new hair for a new movie :) I love changing my hair!"
PŘEKLAD:
Selena je @postcarding "nový účes na nový film :) Miluju změnu na mých vlasech!"
FOTKA:
MOJE POZNÁMKA:
Mě se ten nový účes vůbec nelíbí, Sel v něm vypadá hrozně divně ... doufám, že si to brzo zase změní :D

Fotka dne 29. 7. 012

29. července 2012 v 12:12 | Bella**
Před chvílí jsem se dodívala na LOH na plavání ... češi plavali docela blbě :D ... dneska odjíždíme na tu chalupu, ale asi nedám hiatus, ale přednastavím nějaké články :) ... na tu chalupu se mmi moc nechce, protože se tam nedá dělat pomalu nic jinýho než si číst ... taky se chci dívat na OH a nevim, jestli tam jdou ty kanály, na kterých to dávají :-( ... dneska taky udělám vyhodnocení SONF, takže máte poslední možnost hlasovat ZDE
Fotka dne:

Připravuje se natáčení nového videoklipu!!

28. července 2012 v 14:09 | Bella** |  Ostatní u Sel
Právě jsem se dozvěděla, že Sel bude mít nový videoklip na písničku My Dilemma!!! Dnes je náběr na tanečníky do klipu a jeden z nich napsal na svůj twitter:
"Telefonoval jsem se Seleně Gomez ohledně toho castingu v sobotu? To víte, že tam budu! Může to být moje poslední šance "
Hodně se na ten klip těším, jsem na něj zvědavá, Sel má každý klip úplně jiný, tak se těším, jaký bude tenhle!!! :)Venku s rodinou * Encino, LA > 25 7. 012

28. července 2012 v 13:59 | Bella** |  Paparazzi
adtJZXdS
Sel byla na snídani se svými prarodiči a potom šla nakupovat, najíst se a šla do lázní ... Sel tam byla se svou babičkou a bratrancem :) ... vůbec se mi nelíbí ta její halenka, přijde mi jak pro starou bábu :D
c.č:

V kině s přáteli * LA > 23. 7. 012

28. července 2012 v 13:51 | Bella** |  Paparazzi
adsOZeyu
Na tomhle blogu jsem snad ještě nikdy nepřidala článek, jak jde Sel do kina :D ... vůbec tam nechodí, proto jsem se taky divila, když jsem viděla článek, že si zašla do kina :D ... byli se podívat na film Batman - Návrat temného rytíře :)
c.č.:

Na obědě * Yamato > 23. 7. 012

28. července 2012 v 13:09 | Bella** |  Paparazzi
acvc5uXU
A už jsou tu zase obyčejné paparazzi fotky :D ... Sel byla na obědě v restauraci Yamato ještě s nějakým asi kamarádem. ... měla krásné šortky, ale to triko bych si nevzala, protože má vzadu ten rozprarek a taky bych si do takovýho vedra nevzala ty boty :D
c.č.:

Narozeniny Sel * Soukromá oslava

28. července 2012 v 13:02 | Bella** |  Paparazzi
Objevilo se ještě pár fotek z oslavy narozenin Selly ... oslava byla soukromá, přišlo 12 lidí do soukromé restaurace, pořádala jí máma Sel Mandy ... za jídlo byl oběd a borůvkový dort pokrytý čokoládou a na něm šlehačka :) ... taky bych chtěla takovou oslavu, muselo to tam vypadat kouzelně podle té 1. fotky :)
image host image host

Na večeři * Narozeniny Seleny

28. července 2012 v 12:56 | Bella** |  Paparazzi
acjYzetn
Po TCA's si zašly rodiny Justina a Sel na večeři krátce oslavit narozeniny Seleny.
c.č.

Teen Choice Awards 2012

28. července 2012 v 12:46 | Bella** |  Akce
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Tak jsem se konečně dostala k tomu přidat fotky z TCA's 2012 ... musím říct, že Sel to i když měla jednoduché šaty moc slušelo ... vypadala jako princezna :D ... přidávám fotky jak z růžového koberce, tak ze show a backstage.
c.č.:

Příspěvky 2.7

28. července 2012 v 12:02 | Bella** |  Twitter, Facebook a Instagram
1. PŘÍSPĚVEK>
ORIGINÁL:
Check out the behind the scenes of my latest commercial shoot for Dream out Loud. Hope you guys are enjoying the new line.
PŘEKLAD:
Podívejte se na moje poslední obchodní natáčení pro Dream Out Loud. Doufám, že se lidem bude nová kolekce líbit.
VIDEO:

2. PŘÍSPĚVEK>
ORIGINÁL:
Selena is @postcarding. "early birthday braid :)
PŘEKLAD:
Selena je @postcarding. "brzy narozeninový cop :)
FOTKA:

3. PŘÍSPĚVEK>
ORIGINÁL:
"beyond blessed, so much love. Thank you for the most incredible birthday yet! I'm truly, truly grateful. I love my family, friends and all of you"
PŘEKLAD:
"tolik přání, tolik lásky. Děkuju vám za ty zatím nejneuvěřitelnější narozeniny! Jsem opravdu, opravdu vděčná. Miluju svojí rodinu, přátele a všechny z vás"
FOTKA:

4. PŘÍSPĚVEK>
ORIGINÁL:
Thank you so much for this video, for all the tweets and facebook messages, for the Teen Choice Awards surprise, for everything you do for me Thank You.
PŘEKLAD:
Děkuju vám moc za tohle video, všechny zprávy na twitteru a facebooku, za překvapení na Teen Choice Awards, za všechno, co pro mě děláte děkuju.
VIDEO:
MOJE POZNÁMKA:
Hrozně jsem se divila, že Sel píše o tomhle videu, protože jsou to přání od českých a slovenských fanoušků a já jsem tam sice přání neposlala, ale jsem ráda, že to došlo až k Sel a třeba někdy díky tomuto videu dorazí za svými fanoušky i do Česka nebo na Slovensko :)

5. PŘÍSPĚVEK>
ORIGINÁL:
So happy for Momma and Brian I think this is my Mom's first red carpet interview. :)
PŘAKLAD:
Jsem tak šťastná za mámu a Briana Myslím si, že je to mámin první rozhovor na červeném koberci. :)
VIDEO:

6. PŘÍSPĚVEK>
ORIGINÁL:
Momma and Brian thank you again for making my birthday so special, still can't believe how pretty it was.
PŘEKLAD:
Mami a Briane ještě jednou díky za tak speciální narozeniny, pořád nemůžu uvěřit, že to bylo tak krásné.
FOTKA:

7. PŘÍSPĚVEK>
ORIGINÁL:
Congrats to all the Olympians of 2012!!!
PŘEKLAD:
Gratulujeme všem olympinikům v roce 2012!!!

Fotka dne 28. 7. 012

28. července 2012 v 11:30 | Bella**
Včera jsem koukala na zahajovací ceremoniál LOH 2012 a šla jsem spát kolem 2. ráno :D ... táta dneska ráno našel na zahradě ptáčka, který asi vypadl z hnízda a náš pes ho honil po zahradě, tak ho táta vzal a dal do krabice ... zkoušeli jsme najít hnízdo, ale nenašli jsme ho a tak máma toho ptáčka odnesla do přírody :-( ... chtěla jsem se dívat na LOH jezdectví, ale nemůžu to na žádném programu najít :-( ... odpoledne jdu možná s kámoškou ven, ale ještě to nevím jistě. ... dneska dodám novinky o Sel a zítra už jedu v podvečer na týden na chalupu, kde není wifi :-(
Fotka dne:

Návštěvnost * 16.7. 2012 - 22.7. 2012

27. července 2012 v 17:51 | Bella** |  Návštěvnost
Pondeli: 32
Utery: 54
Streda: 42
Ctvrtek: 34
Patek: 21
Sobota: 20
Nedele: 86

Celkem: 289
Děkuju moc, musím říct, že jsem byla hrozně překvapená, když jsem viděla tuhle týdenní návštěvnost, minulý týden to bylo něco přes 100 a teď je to skoro 300 lidí!!! Hrozně moc děkuju všem, kdo sem chodí, ať už pravidelně, nebo tu byli jenom párkrát, ta neděle ... WOW :D

Pozastavuju hiatus :)

27. července 2012 v 17:44 | Bella** |  Blog
Ahoooj!! :D ... tak jsem konečně zpátky z týdne v severních čechách ... byla docela sranda, ale jsem ráda, že jsem doma ... je teda strašný vedro, u nás je kolem 35 stupňů, ale co se dá dělat ... v autě zpátky jsem přemýšlela, co vám sem napíšu, tak hezky popořadě :)
Už několikrát jsem přemýšlela o tom, že bych možná zrušila blog, ale zjistila jsem, že když na blogu třeba týden nejsem, už se těším i na blog i na vás, prostě bych bez něj nemohla být ... někdy je sice fajn třeba ten týden nepřidávat a odpočinout si, ale pak se normálně těším, až zase budu při starém nahrávat fotky Sel a přidávat novinky atd.
Ohledně Seleny, docela mě mrzí, že jsem byla pryč v den jejích narozenin, ale ani nevím proč, když bych stejně jenom přidala fotky z oslavy a popřála jí :D ... tak jí přeju teď VŠECHNO NEJLEPŠÍ, SEL! :D
Před odjezdem jsem taky psala, že krátce po příjezdu ze sev. čech jedeme na chalupu do jižních čech (:D), myslela jsem, že odjíždíme v pondělí, ale změnilo se to a jedeme už v neděli ... problém je, že na chalupě není wifi ani žádně jiné připojení k internetu, takže si neberu nootebook a hiatus prodlužuju do 5. 8. 2012 ... mrzí mě to, ale nedá se nic dělat, novinky doženu zítra, ale prostě neni jiná možnost ... mohla bych sice přednastavit články, ale musím si vybalit, dát máme věci na vyprání a pak si zase zabalit a taky jsem jenom pár dní doma a nechci je prosedět u pc, chci jít s kámoškou ven atd., takže není čas něco přednastavit ... OB se budu snažit oběhnout ještě v neděli, ale prosím je, aby mě ještě na ten týden omluvili z obíhání, kontrol a soutěží
Po chalupě bych už zbytek prázdnin měla být jakžtakž na blogu aktivní , sice jedu do krkonoš a na slovensko, v krkonoších sice nevim, jestli bude wifi, ale na slovensku je, takže by to mělo být v pohodě :) ... ještě se omluvám za (zase) dost dlouhý článek, dost se v nich teď poslední dobou vyžívám :D

Poslední věc, začalo 2. kolo SONB a vy jste můj blog podpořili tak, že se do něj dostal, takže pokud chcete, můžete pro něj hlasovat znovu, mám přezdívku Bella**:
http://miley-lovely-cyrus.blog.cz/1207/sonb-2012-2-kolo
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella