http://i.quoteaddicts.com/media/quotes/2/63151-never-let-the-fear-of-striking-out-quote.jpg

Červen 2012

Photoshoot 0.9 - Ashley

30. června 2012 v 10:00 | Bella**
PŘEDNASTAVENO JSEM VE FRANCII
star photoshoot
Přidávám další shoot Ashley ... fotek je hrozně moc a nechtějí se mi všechny nahrávat na imagebam, tak je sem dávám rovnou.
c.č.:

Megan Nicol a Tiffany Alvord * Who Says

29. června 2012 v 10:00 | Bella** |  Písničky a Covery
PŘEDNASTAVENO JSEM VE FRANCII
A další video :D ... tentokrát je to cover Megan Nicol a Tiffany Alvord k písničce Who Says ... myslím, že se jim to moc povedlo :)

Dovolená Francie - čtvrtek

28. června 2012 v 14:26 | Bella** |  Adminka
Tak dneska jsem měla narvy nadranc! :D ... rábno jsem zaspali a pak jsme neměli kde zaparkovat ... jeli jsme totiž na loďku, kterou nám půjčili a my jsme jí sami řídili ... já jsem se bála jako prase! :D ... nesnášim hloubky a ta loďka byla docela malá, takže když kolem nás projela větší loď, udělala velký vlny a nás to začalo hrozně houpat ... jeli jsme mezi taková 2 ostrovy, kde měli lidi letní vily, tam jsme chvíli zakotvili u jiných lodí a pak jsem zase jeli zpátky ... ale kolem nás pořád něco jezdilo, samý srůtry, menší lodě i velký ... no nakonec to bylo docela dobrý, ale hrozně jsem se bála :D ... teď jsme zase v hotelu a možná ještě dneska půjdeme na pláž se trochu vykoupat, protože jak jsem zakotvili, tak se trochu vykoupal jenom táta :) ... no ale já jsem teda dost hysterčila :D ... ale tu loďku jsem taky chvílema sama řídila, i když to teda bylo dost těžký :)
Zítra ještě nevim, kam jdeme, ale zase budeme chodit po nějakém městě :-(


Photoshoot 0.4 - Avril

28. června 2012 v 10:00 | Bella**
PŘEDNASTAVENO JSEM VE FRANCII
imagebam.com
Přidávám další shoot, tentokrát s Avril ... musím říct, že se mi tenhle shoot moc nelíbí, některé její shooty jsou lepší a některé horší a tenhle podle mě patří k těm horším ... ale tak někomu se třeba líbí :)
c.č.:

Dovolená Francie - středa

27. června 2012 v 18:46 | Bella** |  Adminka
Tak dneska byl úplně super výlet! ... ale bylo strašný vedro, chodili jsme po městě ve 35 stupních! ... nejdřív jsme byli v muzeu moře, tam byly velký akvária a v tom ryby :D ... pak jsme se šli kouknout na velký jachty boháčů :D ... a nakonec to úplně nej nej nej .... byla jsem u hotelu a na náměstí, kde se natáčel film Monte Carlo a vyfotila jsem se u hotelu, kde bydlela Sel v tom filmu :P ... cestou do Francie jsem koukala v autě na ten film Monte Carlo a Sel s těma 2 holkama měly výhled na náměstí, kde jsem stála! :D ... pak jsme ještě viděli casino a pak jsme šli zpátky k autu ... po cestě k autu mi táta sdělil, že jsem se mohla jít vyfotit i dovnitř toho hotelu, ale to už jsme byli daleko od něj :-( :D ... na zítra táta rezervoval loď, kterou si budeme moc řídit, něco jako menší jachtu ... máme to rezervovaný od 9 ráno do 1 odpoledne :) ... určitě až přijedu domu, přidám sem fotky toho hotelu (kdyby se chtěl někdo kouknout v nejbližší době na ten film, hotel se jmenuje Hotel de Paris :D) a i jiný fotky z Francie :)
Zítra snad znovu napíšu, i když je tu docela blbý připojení k Wi-Fi :-(


Kresby Sel

27. června 2012 v 10:00 | Bella** |  Ostatní u Sel
PŘEDNASTAVENO JSEM VE FRANCII
imagebam.com
Našla jsem pár nádherných kreseb Seleny ... vážně nechápu, jak tohle někdo mohl nakreslit, je to dokonalý! :)
c.č.:

Dovolená Francie - úterý

26. června 2012 v 17:48 | Bella** |  Adminka
Tak vám píšu z Francie a asi ze zbláznim!! Normálně mě nedošlo, že jak byla Sel ve Francii tak byla úplně kousíček ode mě ... před chvílí jsem od rodičů zjistila, že filmový festival v Cannes se nachází přímo kousek od našeho hotelu ... koukala jsem na tu budovu, kde se to konalo a kde byla i Sel!!! .... ale teď jsem přišla na internet a zjistila jsem, že Sel už je od neděle zpátky v LA!! Já jí mohla potkat, jenom kdyby jsme sem jeli o pár dní dřív, byla takovej kousek od místa, kde jsem já! :D ... nj, já mám prostě smůlu! ... takže, dneska jsme byli na pláži a jsem celá rudá od sluníčka ... zítra jdeme do Monaka kouknout se na jachty celebrit a drahý auta :D ... a na čtvrtek táta zamluvil menší loď, kterou nám vypůjčí a budeme jí sami řídit :) ... ale ta Selena mě teda hrozně naštvala!! :D ... no nic, já jdu oběhnout OB a pak si jdu číst :-)
Určitě ještě napíšu, jak se tu mám a co dělám :)

Sel s Justinem na podiu * 2010

26. června 2012 v 10:00 | Bella** |  Ostatní u Sel
PŘEDNASTAVENO JSEM VE FRANCII
Moc nevím, co vám sem mám přidávat, tak něco staršího :D ... přidávám video, ve kterém Justin zpívá na podiu a přijde za ním Sel, ale to bylo ještě v době, kdy spolu nechodili, nebo se to alespoň nevědělo :) ... to video je milé :D

Photoshoot 0.8 - Demi

25. června 2012 v 10:00 | Bella**
PŘEDNASTAVENO JSEM VE FRANCII
imagebam.com
Tyhle fotky se mi horzně líbí, pochází z Disney Channel Games ... je docela škoda, že už na DCH nejsou stejné osoby jako dřív (třeba Miley, Sel, nebo Demi...) ... ty společné fotky jsou krásné :)
c.č.:

Photoshoot 1.0 - Miley

24. června 2012 v 12:14 | Bella**
imagebam.com
Ty jo, když porovnám tyhle staré shooty s těmi novými, tak se Miley hrozně změnila ... ale tenhle shoot je na mě až moc růžový :D
c.č.:

Photoshoot 0.8 - Emma

24. června 2012 v 12:06 | Bella**

imagebam.com
Tenhle shoot se mi líbí i nelíbí, jak který fotky ... na některých vypadá Emma prostě příšerně :D ... ale ty poslední fotky už jsou lepší :)
c.č.

Hitparáda 1.4 a Hitparáda 1.3 - VYHODNOCENÍ

24. června 2012 v 11:52 | Bella**
Stronger57.1% (4)
Dance Again28.6% (2)
What Makes You Beautiful14.3% (1)
Get Back0% (0)
DO MENU SE NA TENTO TÝDEN DOSTÁVÁ PÍSNIČKA STRONGER OD KELLY CLARKSON A VYPADÁVÁ PÍSNIČKA GET BACK OD ALEXANDRY STAN V C.Č. je nová hitparáda:

Na večeři v hradu * 22. 6. 012

24. června 2012 v 11:40 | Bella** |  Paparazzi
Sel si zašla po akci v Cannes Lions spolu s Philippem Daumanem a Stephenem Friedmanem do středověkého hradu Chateau de la Napoule na večeři :D ... moc jí to slušelo :)

imagebam.com imagebam.com
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ZDE

Fotka dne 24. 6. 012

24. června 2012 v 11:33 | Bella**
Na začátek tu mám upozornění ... zítra odjíždím v 5 ráno s rodinou do jižní Francie, takže zítra asi nic nepřidám nebo něco přednstavím ... nootebook si beru s sebou, takže přes těch 12 dní, co budu na dovolené, taky snad něco přidám, ale nepočítejte tu se články každý den, každý den nebudu ani obíhat! Snad to chápete :) ...
Včera u mě byla dopoledne kámoška Ka., koupaly jsme se v bazénu, byla sranda :D ... večer přišla kámoška An., s tou jsem seděla jenom v pokoji a povídaly jsme se a já přitom chatovala na FB s kámošem :D.... no to byla sranda, on mi posílal pořád nějaký trailery k hororům, takže jsem na ně s An. koukala :D ... no a pak jsem se do něčeho namočila, ale už z toho moc nejde ven ... s tim kámošem (Ma.) jsme si tak nějak povídali o těch hororech a pak jsme se dostali k tomu, že on doma má jeden horor a že jestli se na něj někdy o prázdninách nechci přijít podívat ... tak já hned že jo, ale on prej že se přitom strachy málem po**** :D... tak já jsem napsala, že já to přežiju ... no a pak jsem koukala na trailer a asi se zabiju za to, že jsem mu kývla! :D ... kdyby se někdo chtěl kouknout napište na youtube 3:15 ZEMŘEŠ a dejte hned to 1., to je trailer ... já málem nevydržela ani do konce traileru, natož pak vydržet u celýho filmu!! :D
Fotka dne:

Filmová festival a rádio NJR * Francie > 21. 6. 012

23. června 2012 v 13:20 | Bella** |  Paparazzi
imagebam.com
Přidávám několik dalších fotek z Francie, které už jsou dávno na inernetu, ale mě se nechtěly přidat ... ty 1. jsou nové fotky s filmového festivalu a ty 2. jsou z rádia NJR :)
c.č.:
"You have every right to a beautiful life."- SELENA GOMEZ
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game." - from Modern Cinderella